• SV Babberich 1

  • (v.l.n.r.) 
    Bovenste rij  
    Middelste rij  
    Onderste rij  
  • Kader

    FunctieNaam
    HoofdtrainerDennis Prins
    Assistent trainerAlbert Kemperman / André Reijnen
    TeamleiderDennis Hendriks / Reginald Visser
    Assistent-scheidsrechterEdwin Lamers
    Fysiotherapeut Agnes Kucharska
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 september 20:00SV Babberich - FC BerghSportpark De Buitenboom
    4 oktober 14:00RKPSC - SV BabberichSportpark De Pauwengaard
    11 oktober 14:00SV Babberich - Eendracht ArnhemSportpark De Buitenboom
    18 oktober 14:00SVGG - SV BabberichSportpark De Biel
    25 oktober 14:00SV Babberich - NVCSportpark De Buitenboom
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    6 septemberArnhemse Boys Schuytgraaf - SV Babberich4 - 0
    13 septemberSV Babberich - DVV0 - 6
    24 septemberSV Babberich - SHE2 - 1
    27 septemberDierense Boys - SV Babberich0 - 2
  • Poulestanden SV Babberich (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDSPT
    1DVV3300130139
    2Loenermark32016606
    3Arnhemse Boys Schuytgraaf310267-13
    4SV Babberich3003113-120

    Poulestanden SV Babberich (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDSPT
    1Eendracht Arnhem220011476
    2SV Babberich22004136
    3SDZZ11004133
    4SV Gelders Eiland11003213
    5NVC11002113
    6SHE21016243
    7SC EDS21016513
    8Den Dam210167-13
    9RKPSC210148-43
    10SC Rijnland100123-10
    11Dierense Boys200236-30
    12SVGG200225-30
    13Edesche Boys2002412-80

    Poulestanden SV Babberich (B10000 Mannen Achterhoek Cup poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDSPT
    1FC Zutphen11008173
    2Gendringen11007163
    3Doetinchem11006153
    4v.v. Dieren11004043
    5FC Trias11005233
    6SC Rijnland11004133
    7Warnsveldse Boys11004133
    8Terborg11006423
    9FC Dinxperlo11003123
    10Harfsen11004313
    11Keijenburgse Boys11004313
    12SV Babberich00000000
    13SV Basteom00000000
    14FC Bergh00000000
    15SC EDS00000000
    16sv Loil00000000
    17OBW00000000
    18SP Lochem100134-10
    19Ulftse Boys100134-10
    20AD '69100146-20
    21SP Rekken100113-20
    22VIOS B.100125-30
    23Gorssel100114-30
    24RKPSC100114-30
    25RATTI-SOCII 100104-40
    26SDZZ100116-50
    27Halle100117-60
    28AZC100118-70
  • Spelerslijst

    Naam
    Quando de Man (keeper)
    Sjoerd van Bindsbergen
    Damian Pennekamp
    Roy Jansen
    Koen Visser
    Robin Pattipeilohy
    Martijn Bouwman
    Jesse Pastoors
    Björn Schoenaker
    Jermaine Alvarez
    Joel Kersten
    Erwin Gademan
    Nick Jolink
    Justin van Wanrooij
    Sven Kok
    Willem Kok
    Adulai Rogers