• Programma voorbereiding seizoen 2019/2020 (1e en 2e)

  • Frans van de Zand Toernooi 2019

    Op vrijdag 23 en zondag 25 augustus wordt het Frans van de Zandtoernooi weer gehouden.

    Deelnemers

    1. SC Rijnland                  uit            Lobith 
    2. RKPSC                         uit            Pannerden       
    3. Peeske                         uit            Beek               
    4. OBW (zaterdag)            uit            Zevenaar         
    5. SV Gelders Eiland          uit            Aerdt/Herwen   
    6. SV Babberich                uit            Babberich

    Poule-indeling

    Poule: A                                          Poule: B

    1. Peeske                                         1. RKPSC

    2. SC Rijnland                                  2. SV Gelders Eiland

    3. SV Babberich                                3. OBW (zaterdag)

    PROGRAMMA

    Vrijdag: 23 augustus: wedstrijden:  40 min 

    Poule A:                                                                         

    18.30 uur: SV Babberich     - Peeske                                  

    19.20 uur: Peeske              - SC Rijnland                             

    20.10 uur: SC Rijnland        - SV Babberich                                         

    Poule B:                                                                         

    18.30 uur: RKPSC                 - SV Gelders Eiland                                 

    19.20 uur: OBW                    - RKPSC                                                            

    20.10 uur: SV Gelders Eiland  - OBW

    Zondag 25 augustus: Finaledag  (2 x 45 minuten)                                         

    12.30 uur:                 Nr. 3A       -       Nr. 3B                             

    12.00 uur:                 Nr. 2A       -       Nr. 2B                             

    14.00 uur:                 Nr. 1A       -       Nr. 1B

  • Afgelastingen

    Geen meldingen van afgelasting. 

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 sep. 10:00Concordia-W 7 - SV Babberich 3Sportpark De Grindslag
    1 sep. 11:30SV Babberich 2 - 't Peeske 3Sportpark De Buitenboom
    1 sep. 14:00SV Babberich 1 - Eendracht Arnhem 1Sportpark De Buitenboom
  • Uitslagen

    Geen informatie