• Afgelopen weekend werd er natuurlijk nog meer gevoetbald. Hierbij een klein resumé van het afgelopen weekend: 

  JO8: 
  Het meest doelpuntrijke duel werd dit weekend geleverd door Jeugd Onder 8. Het publiek heeft uiteindelijk na het laatste fluitsignaal kunnen genieten van 14(!) doelpunten. \'t Peesde/SV Babberich JO8-1 - MvR JO8-2 werd uiteindelijk 7-7. Voor foto\'s zie hieronder. 

  JO11-2
  Het team van Michel Stokman had afgelopen zaterdag wat minder geluk aan hun zijde. De spelers hebben hun best gedaan, maar helaas zat er voor deze wedstrijd niet meer in. Eindstand \'t Peeske/SV Babberich JO11-2 - VIOD JO11-7: 3-13. Ook hier heeft clubfotograaf Wil Kuipers enkele mooie plaatjes van geschoten. 

  SV Babberich 3: 
  SV Babberich 3 had gisteren de mogelijkheid om de clubeer te herstellen tegen VIOD. In een wedstrijd tegen VIOD 8 wist Babberich 3, driemaal te scoren en kon VIOD 8 maar eenmaal het net vinden achter doelman Roy Bouwman. De drie punten konden dus meegenomen worden naar De Buitenboom. Eindstand: 1-3.