• Deze week is de laatste week dat onze sponsor Coop Compact Babberich de gelegenheid biedt om het statiegeld van uw ingeleverde flessen te doneren aan SV Babberich. De Coop zal deze opbrengst verdubbelen.

    Om deze succesvolle actie voor SV Babberich met een knaller te laten eindigen, rijden we komende zaterdag, 30 september, vanaf 10.00 uur in verschillende groepen door het dorp en zullen we aanbellen om te vragen of u nog statiegeldflessen heeft staan die u aan wil bieden voor deze financiële actie. Natuurlijk kunt u zelf tot en met zaterdag bij de Coop de flessen inleveren en op de "donatieknop" drukken. Mocht u niet in de gelegenheid zijn hiervoor, dan nemen wij zaterdag graag deze flessen mee.

    Namens SV Babberich bedanken wij u voor uw steun en natuurlijk ook de Coop, en met name Willie van de Berg, die deze actie voor de SV op touw heeft gezet.

     

    Bestuur SV Babberich